Tworzenie stron i sklepów www

Strona internetowa i sklep internetowy to wizytówka Twojej firmy. Jest to idealne narzędzie do kreowania wizerunku Twojego biznesu.

Posiadanie strony internetowej z świetną grafiką, łatwą nawigacją i dobrą treścią zwiększy Twoje przychody.

Z Internetu korzysta codziennie ponad 25mln Polaków, wielu ludzi szuka tu usług i produktów, które oferuje Twoja firma. Strona internetowa czy sklep internetowy jest szansą na zaprezentowanie Twojej oferty i pozyskanie wielu, nowych Klientów.

Tworząc strony i sklepy internetowe, dbamy, by każda wydana u nas złotówka zwróciła Ci się z nawiązką. Dbamy, by nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z zakupu, ale wspieramy ich też po nim oferując trzymiesięczny okres wsparcia technicznego (nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji od 9-17 przez cały tydzień).

Jak tworzymy strony internetowe i sklepy internetowe?

W naszym serwisie komputerów Tworzymy strony i sklepy internetowe dostosowane do Klienta, które są odpowiedzią na potrzeby Twojego biznesu.
Strona internetowa, którą stworzymy będzie zachwycać grafiką, spójnością i użytecznością. Będzie również spełniać oczekiwania Twoje oraz Twoich klientów oraz pomoże Ci w budowaniu wizerunku Twojej firmy w Internecie.

Tworzymy strony internetowe, które zawierają efektowne dodatki oraz potrafią wykorzystać nowości technologiczne. Wysoka jakość kodu sprawia, że strony szybko się wczytują i nie obciążają przeglądarki www.

Dużą wagę przywiązujemy do UX (ang. User Experience). Najprościej mówiąc: jest to rozplanowanie wszystkich elementów strony w taki sposób, aby użytkownik nie miał najmniejszych problemów z tym, żeby znaleźć potrzebne informacje.

Oprócz tego, że strona powinna być czytelna, koniecznie musi być responsywna. Stworzenie responsywnej strony internetowej sprawia, że wyświetla się ona dobrze na każdym typie urządzenia: ekranie laptopa, telefonu komórkowego, tabletu czy telewizora.
Projektując strony dbamy o to, żeby strona była zaprojektowana zgodnie z technologią RWD (ang. Responsive Web Design), bo wtedy będzie automatycznie dopasowywała się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Chodzi oczywiście, o ułatwienie życia użytkownikom korzystających ze smartfonów i tabletów.
Czy wiedziałeś, że ruch z urządzeń mobilnych przewyższa ten, który pochodzi z komputerów stacjonarnych? To chyba jasny sygnał, że nie możesz zignorować tak ogromnej ilości potencjalnych klientów, prawda?

Zdajemy sobie sprawę jak ważne w obecnych czasach są media społecznościowe, które są świetnym kanałem komunikacyjnym z klientami dlatego każdą stronę i sklep integrujemy z profilem Facebook.
Dzięki temu zwiększasz szanse na dodatkowe polubienia Twojej strony w portalu oraz ułatwiasz klientom znalezienie Twojego fanpage, co przyczynia się do zwiększenia zaufania do marki, a tym samym zwiększenia sprzedaży.

Tworzymy strony internetowe (zgodne z przepisami), które używają plików cookie, czyli tzw. „ciasteczek”. Ich celem jest możliwość dostosowania strony pod konkretnego użytkownika oraz umożliwienie zbierania danych statystycznych np. w narzędziu Google Analytics.

Zainstalujemy Ci łatwy w obsłudze i intuicyjny CMS czyli system dzięki któremu sprawnie będziesz zarządzał swoją stroną, dodawał nowe treści i grafiki.

Dobry kontakt na stronie to podstawa dlatego stworzymy dla Ciebie inteligentny formularz kontaktowy, plus zintegrujemy stronę z Google Maps, by ułatwić Klientom dojazd do twojej firmy.

Projektując Twoją stronę internetową mamy na uwadze aktualne wytyczne wyszukiwarki Google. Wyszukiwarki z której korzysta ponad 97% wszystkich Polaków, którzy korzystają z Internetu. Zadbamy, by Twoja strona była widoczna i by wyświetlała się w wynikach.

Skontaktuj się z nami i wybierz jeden z trzech dogodnych pakietów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Pakiety różnią się między sobą ilością funkcjonalności.

Pakiet START                  950zł
Pakiet PREMIUM         1490zł
Pakiet INDYWIDUAL  2900zł

Zapraszamy do kontaktu