Naprawa płyty głównej w laptopie, naprawa po przepięciu

Podpięcie wadliwego zasilacza, przepięcie w sieci czy czasem awaria komponentów na płycie głównej laptopa może spowodować spalenie elementów płyty głównej laptopa. Czasem w efektowny sposób może zadymić ze sprzętu, a czasem laptop po prostu przestanie się włączać czy nie będzie reagował na podpięcie zasilacza.

Wczoraj do naszego serwisu laptopów trafił Samsung w którym klient podejrzewał uszkodzenie gniazda zasilania – laptop nie reagował na podpięcie zasilacza, w zasilaczu świeciła się dioda. Po rozłożeniu laptopa, okazało się, że część elementów jest spalona.

uszkodzona_plyta_glowna uszkodzona_plyta _glowna_@

Czytaj dalej

O optymalizacji strony za pomocą Google Analytics cz.2 – zarządzanie użytkownikami.

W części pierwszej o optymalizacji strony za pomocą darmowego narzędzia Google Analytics dowiedziałeś się jak:

  • stworzyć konto
  • jak wdrożyć kod śledzenia na swojej stronie
  • kim jest użytkownik
  • omówiliśmy pojęcia tj. sesja, odsłona i wizyta
  • sprawdzić ilu użytkowników odwiedziło witrynę i ile wizyt/odsłon udało się wygenerować

Wszystkie te informację możesz znaleźć pod tym linkiem do naszego poprzedniego artykułu http://www.altware.pl/jak-zoptymalizowac-swoja-strone-sklep-internetowy-lub-bloga-google-analytics-czesc-1/

Czytaj dalej

Jak zoptymalizować swoją stronę, sklep internetowy lub bloga – Google Analytics część 1

Chcesz, by Twoja strona internetowa lub sklep internetowy generowały jak najlepsze wyniki, czyli były odwiedzane przez wiele osób i optymalnie wykorzystywały budżet marketingowy. Chcesz wyprzedzić swoją konkurencję i zdobyć wiedzę o swoich użytkownikach, czyli osobach, które odwiedzają Twoją witrynę, a także wiedzieć „jak mierzyć to co dla Ciebie i Twojego biznesu jest najważniejsze”? Zacznij korzystać z darmowego narzędzia, które powie Ci wszystko o Twojej stronie i odwiedzających ją osobach czyli Google Analytics, a dowiesz się:

Czytaj dalej

Jak stworzyć darmowy sklep internetowy.

Jak stworzyć  własny sklep internetowy za darmo?

To proste wystarczy skorzystać z darmowego oprogramowania PrestaShop, jest to kompletna platforma e-commerce, dzięki, której możesz stworzyć swój sklep i zacząć sprzedawać w sieci, nie obciążając swojego budżetu. Olbrzymią jej zaletą jest prostota interfejsu, więc brak doświadczenia w programowaniu nie będzie przeszkodą i nawet jeżeli jesteś laikiem, gwarantujemy, że sobie poradzisz.

Dlaczego PrestaShop? Czytaj dalej

Wyrwane zawiasy, połamana obudowa

Rozchodząca się obudowa, wypadające z laptopa kawałki plastiku… Czasem wystarczy chwila nieuwagi, czasem po prostu konstrukcja laptopa jest wadliwa – efekt – uszkodzona obudowa, trudności z otwarciem/zamknięciem laptopa. Pół biedy jeżeli można kupić nową obudowę w rozsądnej cenie. Ale co zrobić jeżeli części do naprawy są nie dostępne?

Czytaj dalej